ارضا نشدن زنان | ارضا نشدن زن نشانه چیست ؟

ارضا نشدن زنان

سکس عامل اصلی ایجاد روابط عاشقانه است

یک مطالعه جدید نشان میدهد که 34 درصد از زنان و 15 درصد از مردان که با شریک زندگی خود برای حداقل یک سال زندگی کرده بودند هیچ گونه  علاقه ای به رابطه جنسی با طرف مقابل خود ندارند .

علت های متفاوتی  وجود دارد که می توانند میل جنسی فرد  را تحت تاثیر قرار دهد . شما باید خود دقت کنید که در روابطتان تنها چه میزان از رابطه جنسی میتواند موجب رضایت و شادیتان گردد. چرا بعضی از افراد اشتیاق خود را ازدست میدهند …

ارضا نشدن زنان

آیا داشتن رابطه جنسی مکرر  میتواند دلیلی برای خوشبختی باشد؟

مطالعات نشان داده است که  رابطه روشن بین فراوانی رابطه جنسی و شادی  وجود دارد. بطور مثال افرادی که یک بار در هفته یا حتی بیشتر سکس داشتند به طور شایان  توجهی  بسیار شادتر از کسانی بودند که کمتر رابطه جنسی داشتند و اما افرادی که چندین بار در هفته سکس دارند نیز شادابی بیشتری دارند.

جالب  اینجاست که داشتن رابطه جنسی  تاثیر خوبی روی افراد دارد. پس اگر سکس ما را خوشحال میکند  چرا تعدادی از مردم علاقه و اشتیاق  خود را از دست می دهند؟

چه افرادی  علاقه به رابطه جنسی را از دست می دهد؟

شواهد بسیار زیادی وجود دارد  که نشان میدهد روابط طولانی مدت و افزایش سن زن و مرد  با کاهش فرکانس جنسی  کاملا در ارتباط است. پروفسور گراهام یکسری از عواملی را که با کاهش میل جنسی افراد ارتباط دارد را شناسایی کرد.:

برای هر دو جنس، شرایط روحی (از جمله افسردگی فرد)، احساس عدم نزدیک شدن به شریک زندگی خود در حین رابطه جنسی،  برقراری رابطه جنسی که فرد مقابل هیچ اشتیاقی به برقراری رابطه ندارد و کمتر بعد از ان خوشحال میشود، بسیار تاثیر گذار است.

سن  فرد نیز عامل دیگری بود. مردان بین 35 تا 44 سالگی از پایین ترین سطوح علاقه جنسی برخوردار هستند و این  در حالی  است که برای زنان  بین 55 تا 64 سال است .

ارضا نشدن زنان

دکتر داون مایکل، متخصص روابط جنسی میگوید که رضایت یک زن در رختخواب  به منظور این است که شما متوجه جزئیات و احساسات فرد مقابل خود میشوید و ابتدا الویت را در رابطه جنسی به زن خود میدهید.

چرا شریک زندگی شما  اهمیت دارد؟

برای هر رابطه باید کاملا دقت کنید و  توجه  داشته باشید که  چقدر سکس دارید یا با هم در ارتباط هستید یا حتی کنار هم چه احساسی دارید؟ برخی از اصول لازم  برای حفظ رابطه عاشقانه بین هر دویتان اهمیت دارد. همینطور  ارتباط مؤثر و صادقانه طرفین، حمایت از اهداف فردی یکدیگر ،نظرات و چشم اندازهای همسان، احترام به یکدیگر و خانواده و دوستان خود، در سازگاری رابطه جنسی شما میتواند تاثیر بسزایی بگذارد که روند رابطه شما را محکم تر میسازد و نیز شکل قوی تری به ان میدهد. هنگامی که  یک مرد بتواند همسر خود از روند رابطه جنسی اش خشنود نگه دارد بسیار خوشحال خواهد بود و این تجربه نیز بارها و بارها برای هر دو طرف رابطه لذت بخش خواهد بود.

ارضا نشدن زنان

رضایت جنسی

بزرگسالانی که در یک رابطه متعهد قرار دارند یا به عبارتی ازواج کرده اند تجربه رابطه  وعمل جنسی بهتری دارند. این در حالیست که سن تا حدود زیادی بر رضایت زنان تاثیر میگذارد. زنانی که رضایت بخشی خود را از رابطهجنسی  اعلام میکنند معمولا با شریک جنسی خود همخوانی دارند. بعضی مدارک نیز وجود دارد بطور مثال تجربیات زندگی فردی افراد مثل قربانی اسیب های جنسی شدن موجب کاهش میل جنسی افراد میشود .

عوامل مرتبط با رضایت جنسی در زنان:

بسیاری  از  دلایل  بر رضایت جنسی زنان تاثیر می گذارد.  سن افراد تا حدود زیادی در این رابطه تاثیر میگذرد. زنان با رضایت جنسی دارای میل جنسی بالایی هستند که با همتایان خود همخوانی دارند.

تصور میشود که ارتباطات هر دو به طور کلی و در رابطه با نیازهای جنسی خود، یکی از با اهمیت ترین عامل در  رسیدن  به رضایت جنسی میباشد. معمولا  زوج ها تمایل دارند که با محبت باشند، رضایت جنسی آنها در اینصورت بالاتر میرود  شایان توجه است که حتی  نوع شروع  ارتباطات می تواند بر رضایت جنسی تاثیر  بسزایی بگذارد. به طور  مثال، رابطه غیر کلامی در طول رابطه جنسی،  قطعا  با رضایت جنسی همراه نمی باشد و ارتباط کلامی در حین رابطه جنسی بسیار موثر است.

با توجه به مسیله پر اهمیت  رضایت جنسی در حفظ سلامتی و شادی و همینطور عوامل  بسیار متعدد در رضایت جنسی زن، زنان و شرکای آنها به  راحتی و خوبی می توانند از سلامت احساسی و فیزیکی خود محافظت کنند و در ارتباط با تمامی جنبه های رابطه خود مهربان هستند. آنها  به نیازهای جنسی خود کاملا اگاهی دارند، نیازهای جنسی خود را می دانند و این نیازها ی خصوصی خود را به طور آشکار و مهربان با  فردی که با او در رابطه هستند در میان میگذارند.

ارضا نشدن زنان

مسایلی که در افراد در ارتباط بارابطه جنسی میتواند مشترک باشد:

1. شما ارتباط  جنسی ضعیفی  با شریک زندگی خود دارید.

کیفیت نوع ارتباط با یک شریک جنسی  می تواند به طرز کاملا جدی بر کیفیت تجربه های جنسی  یک زن تاثیر بگذارد. زمانی  که یک زن احساس دوست داشتن، احترام و قدردانی از طرف شریک جنسی و  زندگی خود را نداشته باشد، آخرین چیزی که به ذهن او میرسد برقراری رابطه جنسی میباشد.

داشتن رابطه جنسی به طو کاملا  مستقیم  و وابسته به احساسات میباشد. اگر او ناراحت، عصبانی  و یا در ارتباط با همسرش دچار مشکل شده باشد قطعا رابطه جنسی اتفاق نمیفتد و اگر چنین اتفاقی هم رخ دهد  به احتمال زیاد از نتیجه خوب و  رضایت کمتری  برخوردار خواهد بود .

واکنش صحیح شما :

پاسخ واضح است  شما باید ارتباط خود را با شریک زندگیتان  بهبود بخشید  این یک اصل اساسی و مهم است. گاهی وقتها شما می توانید این کار را به صورت خودکار  انجام دهید  اما در شرایطی که از توان شما خارج باشد شما  میتوانید با یک فرد متخصص مشورت کنید و اقدام کنید

2. شما یک برنامه شلوغ دارید.

زندگی  روتین و امروزی  و عملکرد ها و فعالیت های روزمره ادمها به راحتی می تواند بر روی  رابطه جنسی افراد تاثیر بگذارد د. بسیاری از زنان  تایم های  سخت و دشواری را در ارتباط با گذراندن  کارها ی خونه میگذارنند  بطور مثال تمیز کردن ،شام پخت و پز و …..  بنابراین آخرین چیزی که در ذهن انها نقش میبندد رابطه جنسی میباشد و این ان چیزی است که برای تصمیم گیری ان  بسیار به شرایط  روحی مناسب نیاز دارید، یک رابطه ارام و لذت بخش  و همینطور با کیفیت  در شرایط عالی .

برای استفاده از خدمات سکس تراپی  رابطه جنسی و تعیین نوبت ویزیت با متخصصان مرکز با شماره های زیر تماس بگیرید

02122636858  09212773724

 

ارضا نشدن زن باعث دل درد میشودارضا نشدن زن غسل دارد؟ارضا نشدن زن نشانه چیستارضا نشدن زن و جنسیت جنینارضا نشدن زن و عوارض آنحدیث در مورد ارضا نشدن زندرمان ارضا نشدن زنان در طب سنتیدرمان دارویی ارضا نشدن زناندلیل ارضا نشدن زن با دخولدلیل ارضا نشدن زنان با دخولدلیل ارضا نشدن مردانعلائم ارضا نشدن زنانعوارض ارضا نشدن زنانمضرات ارضا نشدن زنان
Comments (۰)
Add Comment