نقاط تحریک آمیز بدن زنان در رابطه جنسی؛ نقطه G در زنان کجاست؟

۲۸,۶۱۹

نقاط تحریک پذیر بدن زنان

نقاط تحریک پذیر بدن زنان

شاید فکر کنید که زنان تنها با تحریک بخش های مختلف دستگاه تناسلی خود به ارگاسم بهتر می رسند با این حال، کارشناسان رابطه جنسی می گویند که بسیاری از نقاط حساس دیگر وجود دارد که می توانید از تحریک آن ها برای رسیدن به لذت بیشتر و رابطه جنسی با کیفیت تر استفاده کنید. توجه داشته باشید که توجه به این نکات می تواند به شریک جنسی شما این احساس را القا کند که نگاه شما به سکس و رابطه جنسی تنها یک نگاه سطحی و مادی نبوده و برای شما عمق و ارزش بیشتری دارد. با ما همراه باشید تا به بررسی چند مورد از این نواحی بپردازیم.

نقاط تحریک پذیر بدن زنان
نقاط تحریک پذیر بدن زنان

1- نوک سینه ها

•  قبل از تماس با نوک سینه ها به بافت های اطراف آن که غنی از عصب هستند در قسمت بالای زیر پستان توجه کنید. تکنیک شما باید به حدی سبک و آرام باشد که باعث ایجاد نوعی حس آرامش در زن شود.” نوک پستان حاوی گیرنده هایی به نام اجساد میسنر است، سلول هایی که نسبت به  محرک های متنوع مانند اصطکاک پیراهن یا رطوبت زبان حساس هستند، در آنجا قرار دارند. این ناحیه جز زیباترین و حساس ترین قسمت های بدن زنان محسوب می شود. هر چه به دور نوک پستان نزدیک تر می شویم، تحریک پذیری نیز شدیدتر خواهد بود.

2-لمس صورت

• مغز یک زن پس از ارگاسم خاموش می شود. دنباله خاموش کردن را با نگه داشتن سر در آغوش خود و ماساژ ناحیه بالای ابروهای او با انگشتان دست خود بگیرید. به دنبال قسمت هایی از لب هایش باشید. یک از زیباترین و حساس ترین قسمت های بدن زنان بخش های صورت و ناحیه لب ها می باشد که هنگامی که فرد برانگیخته و ارضا می شود این عمل می تواند باعث لذت بیشتر او شود.

3-گوش ها

• گوش ها به دو شکل باعث برانگیختگی می شوند : جسمی و روحی. لبه گوش او را بین انگشت شست و اشاره خود لمس کرده یا ماساژ دهید. همانطور که او پاسخ می دهد، نوک بینی خود را به گوش او نزدیک کنید، زن فقط با شنیدن صدای نفس کشیدن می تواند تحریک شود. همچنین می توانید در گوش شریک جنسی خود زمزمه های عاشقانه کنید.

نقاط تحریک پذیر بدن زنان
نقاط تحریک پذیر بدن زنان

4-ناحیه گردن 

•  لب های خود را بین گلو و چانه او قرار دهید. این عمل گیرنده های حسی را درگیر خواهید کرد و یک واکنش عاطفی را تحریک می کند. ناحیه گردن به خصوص در زنان دارای پایانه های عصبی فراوانی ست که به لمس و تغییرات دما حساسیت نشان می دهند. از این ناحیه به خصوص در حین انجام رابطه جنسی غافل نشوید.

5- نقطه جی G یا واژن 

نقطه جی G نقطه خاص و حساس جنسی در بدن زنان است که با نام عامیانه ناز در خانمها و یا واژن شناخته می شود و در افراد مختلف میزان تحریک پذیری متفاوتی را ایجاد می کند. نقطه جی G یک ناحیه با فرم اسفنجی است که از زیر مجاری ادراری و دهانه واژن شروع می شود و بالا سقف واژن می باشد. خیلی از آقایان از وجود این ناحیه لذت بخش و تحریک پذیر در خانم ها بی خبر هستند و از نحوه تحریک آن اطلاعی ندارن. در واقع خیلی از افراد می گوییند ناز زن کجا قرار دارد نقطه جی G همان نقطه لذت بخش زن می باشد که دارای پایانه های عصبی فراوان است. برای تحریک این ناحیه در حین رابطه جنسی با شریک جنسی خود تمرکز دخول باید بر دیواره جلویی واژن باش.

نقطه G و ناز زن کجاست با عکس

 

5-لب ها

•  بوسیدن، امتحان ورودی شما برای بقیه بدنش است. این عمل به او می گوید که شما می فهمید که چقدر برایتان با ارزش و لطیف است، بدون توجه به نواحی دیگری از بدنش که به آن ها دسترسی دارید. لب ها به لمس و رطوبت حساس هستند از این ویژگی بهره ی لازم را ببرید.

برای استفاده از خدمات روانشناسی و روانپزشکی در زمینه اختلالات جنسی، زوج درمانی وتعیین نوبت ویزیت با متخصصان مرکز با شماره های زیر تماس بگیرید

02122636858 – 09212773724

6-انگشتان

•  کف دست اوارا ماساژ دهید و نوازش کنید. دست ها دارای گیرنده های حسی متراکم هستند. انگشتان خود را از قسمت بالایی کف دست او به پایین بکشید و به آرامی آنها را به سمت انگشتان خود حرکت دهید. این کار را به آرامی انجام دهید. گیرنده های حساس به لمس در پوست بهتر از گیرنده های حساس به فشار در داخل واکنش نشان می دهند. این عمل برای بیدار کردن قسمتهای دیگر بدنش به اندازه کافی فریبنده است.

7- ساعد دست

• قسمت داخلی مچ دست نسبت به دما بسیار حساس است. برای ایجاد احساس خنک کننده، با استفاده از دهان خود سعی در ایجاد احساس سردی و گرمی در این ناحیه کنید. گیرنده های ویژه ای برای تشخیص تفاوت در دما در این ناحیه تنظیم شده اند.

نقاط تحریک پذیر بدن زنان
نقاط تحریک پذیر بدن زنان

8-پشت زانوها

• زنان در نواحی پای خود به لمس حساس اند، سعی کنید تمام قسمت های پای شریک جنسی خود را لمس کنید تا بفهمید کدام قسمت برای او لذت بیشتری دارد. از ناحیه پشت زانوها غافل نشوید چرا که دارای پایانه های عصبی زیادی است.

9- ناحیه کمر ناف و پایین شکم

• لمس ناحیه کمر قبل و حین رابطه جنسی علاوه بر اینکه باعث تحریک پایانه های عصبی این ناحیه می شود. این احساس را به فرد می دهد که تنها توجه به جنبه ی مادی رابطه جنسی ندارید و حس معنوی و آرامش دهنده ای به او انتقال می دهید که می تواند در همراهی بهتر او در رابطه جنسی کمک کننده باشد.

10-ناحیه داخل ران

• از تاثیر ران ها و سایر نواحی پا غافل نشوید. قبل از اینکه به سراغ نواحی تناسلی بروید می توانید از لمس و ماساژ ران ها برای برانگیختگی بیشتر استفاده کنید. این کار لذت مراحل بعدی را برای زنان دو چندان می کند. نوازش نه تنها در ناحیه ی پاها بلکه تقریبا در سر تا سر بدن خانم ها باعث افزایش لذت و آرامش آنها و ارتقا کیفیت رابطه جنسی شما می شود.

نقاط تحریک پذیر بدن زنان
نقاط تحریک پذیر بدن زنان

فراموش نکنید که توجه به این نکات مهم علاوه بر اینکه باعث لذت شریک جنسی شما می شود به طور غیر مستقیم بر میزان رضایت شما از رابطه جنسی با همسرتان نیز تاثیر می گذارد.

سخن آخر

با توجه به مطالب گفته شده، آشنایی با نقاط حساس بدن زنان توسط  مردان به در بهبود کیفیت رابطه جنسی کمک بسیاری خواهد کرد. بسیاری از مشکلات جنسی مردان به خصوص انقباض نا خواسته ی عضلات صاف واژن ریشه در عدم معاشقه کافی و مناسب دارد. یک معاشقه عالی زمانی صورت می گیرد که شما بتوانید نقاط حساس بدن همسرتان را بشناسید و این نواحی را به درستی لمس و تحریک کنید.

توجه داشته باشید که همه افراد در میزان حساسیت خود به نقاط مختلف بدن مانند هم نیستند پس لازم است که شما در طول رابطه جنسی به واکنش های همسرتان بیشتر دقت کنید تا بتوانید بیشترین میزان حساسیت او را بیابید. حتی می توانید قبل از انجا رابطه یا حین آن در مورد علایق جنسی او سوال کنید و علایق خود را نیز با او در میان بگذارید. توجه به نیازها و علائق همسرتان نه تنها به کیفیت رابطه جنسی شما کمک خواهد کرد بلکه در روابط عاطفی شما نیز تاثیر گذار خواهد بود. اگر با وجود رعایت همه نکات بازهم در رابطه جنسی خود با مشکلات زیادی مواجه هستید حتما به یک روانشناس مراجعه کرده و از خدمات او در زمینه مشاوره جنسی بهره مند شوید.

بهترین کلینیک مشاوره جنسی در  تهران

خدمات مشاوره جنسی معمولا در مراکز مشاوره روانشناسی ارائه می شود. برای پیدا کردن بهترین سکستراپیست، بهترین مرکز روانشناسی ای را پیدا کنید که در زمینه ی مشاوره جنسی تخصص دارد.

مرکز مشاوره بو جیکا با کادری مجرب از روانشناسان و روانپزشکان حرفه ای، آماده ی ارائه ی خدمات تخصصی سکستراپی به شما عزیزان می باشد. شما هم اکنون می توانید از طریق صفحه ی تماس با ما، با حالِ کودک ارتباط برقرا کنید و اولین وقت ویزیت را با متخصصین ما دریافت کنید.

برای استفاده از خدمات روانشناسی و روانپزشکی در زمینه اختلالات جنسی، زوج درمانی وتعیین نوبت ویزیت با متخصصان مرکز با شماره های زیر تماس بگیرید

02122636858 – 09212773724

مطالب پیشنهادی

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.